Přejít k hlavnímu obsahu

Homeopatie - Eliška Grazová

Hledat
Domovská stránka
  
Homeopatie - Eliška Grazová > HOMEOTERAPIE > Konzultace  

 
 
 
 
 
 
KONZULTACE v poradně klasické homeopatie.
 
Homeopatická poradenská činnost nenahrazuje lékařskou péči.  Každý sám je zodpovědný za svoje zdraví a je jen v jeho rukou, jakou cestou léčby se dá.
 
Homeopat klasické homeopatie poskytuje poradenskou činnost v oblasti klasické homeopatie na základě odebrání případu - homeopatického vyšetření. Diagnóza zde není rozhodující. Hledají se příčiny, jakékoliv naší disharmonie, která následně v nás zapříčiní takzvané zdravotní potíže.
 
Odstranění disharmonie -  naše vnitřní narušení nemusí být  jednoduchou záležitostí, vše je velmi individuální  a někdy je zde nutná trpělivost, jak ze strany homeopata, tak ze strany osoby, která o uvedenou konzultaci požádá.   Je důležité, aby si klient  vedl poznámky o průběhu léčby pro následnou konzultaci, která je velmi důležitá. Až v následující konzultaci můžeme zhodnotit správnost působení homepatického léku.
 
V klasické homeopatii se  užívá jedna dávka homeopatického léku  většinou na dobu 1-2 měsíce, až pak následuje další konzultace.  Může však být i odlišné užití léku z  hlediska individuality případu.